Send as Kolumns

Full Name (required)

Your Email (required)

Category (required)

Upload File (required: .txt, .doc, .docx)

Captcha (required)
captcha

All posts under: Sumnal

Претседателот на Црна Гора, Филип Вујановиќ, денес го прими министерот за надворешни работи на Република Турција, Мевлут Чавушоглу, кој престојува во официјална посета на Црна …

Министерот за надворешни работи на Република Турција, Мевлут Чавушоглу, остро ја критикуваше синоќешната одлука на американскиот претседател Доналд Трамп, кој му даде одобрување на Пентагон …

Video

Follow Us