Send as Kolumns

Full Name (required)

Your Email (required)

Category (required)

Upload File (required: .txt, .doc, .docx)

Captcha (required)
captcha

All posts under: Macedonia

Кандидатот за градоначалник на град Скопје од СДСМ, Петре Шилегов, непојавувањето на неговиот противкандидат Коце Трајановски на вечерашната дебата на телевизија 24 го нарече политичка …

Кандидатот за градоначалник за Скопје од ВМРО-ДПМНЕ, Коце Трајановски, попладнево не се појави на дебатата на телевизија 24. Водителот Младен Чадиковски на почетокот на дебатата …

Обвинетите во случајот „Монструм“ на денешната јавна седница во Врховниот суд повторно ги отфрлија обвинувањата и негираат вина. Тие се обвинети на доживотен затвор за …

Video

Follow Us