Send as Kolumns

Full Name (required)

Your Email (required)

Category (required)

Upload File (required: .txt, .doc, .docx)

Captcha (required)
captcha

Monthly Archive: iunie 2017

На првата официјална средба што се одржа во Атина, министерите за надворешни работи на Македонија и на Грција, Никола Димитров и Никос Коѕиас, освен што …

Во интервју за Макфакс пратеникот и член на Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ, Владимир Ѓорчев, му порача на премиерот Зоран Заев дека чекаат да го исполни …

Video

Follow Us